محل تبلیغات شما
وقتی یکی از عزیزانت مریض میشه، اون لحظه است که میفهمی سلامتی بهترین نعمته!
وقتی تشخیص بیماری یک هفته طول میکشه و این همه وقت حیرون و سرگردونی که ممکنه تومور باشه!بدخیم یا خوش خیم! دم اسبی باشه! یا هر مریضی که ممکنه یه عمر مریضتو زمین گیر کنه یا هر اتفاق بد دیگه ای! قدر عافیت رو میدونی!

حالادرک میکنم حال اون پزشک ن مون رو وقتی که فهمید مریض 28 ساله ش تومور بدخیم رحم داره! با یه پسر بچه 8-7 ساله! تو استیشن دست شو گذاشت رو صورتش و زار میزد! همکارا میگفتن خانم دکتر افسردگی داره! حالا میفهمم افسردگی نیس! درک درد بشریته! حس انسانیته!
اینقد که ما کادر درمان مریضای جورواجور میبینیم، نگرانی مریض و خانوادش! تاخیر در راه انداختن کارشون و شروع پروسه درمان! اصلا برامون مهم نیس! کک مون هم نمیگزه!
کاش شجاع باشیم و وقتی قادر به تشخیص مشکل مریض نیستیم، سریعتر ارجاع ش بدیم به متخصص مربوطه، با زندگی ادمها بازی نکنیم! برای ما کاری نداره پرونده سازی و مستند سازی و و نوشتن گزارش به نفع خودمون! ولی دِینی که به گردنمون میمونه، آخرش یقه مونو میگیره!
این چند روزه با مریضا و همراهاشون مهربون تر شدم (بودم ها! و الان بیشترتر!)
به امید شفای همه ی مریض ها!

لطفا برای مریض من هم دعا کنید سلامتیشو به دست بیاره

خدا خدا خدایا
اگر به کام من
جهان نگردانی
جهان بسوزانم
اگر خدا خدایا
مرا بگریانی
من آسمانت را
ز غم بگریانم
.
منم که در دل
ز نامرادی
فسانه ها دارم
.
هرگز هرگز هرگز
بی تو نمی خندم
بی تو بر دل عشقی
هرگز نمی بندم
•••
تو بیا فروغ آرزوها
که رنج جستجو را
پایان تویی
توبیا که بی تو آه سردم
که بی تو موج دردم
درمان تویی
.
#خدا
#قصه_دلها
#هرگز_هرگز
#عهدیه
#عهدیه_بدیعی

قطره بارانم! من یکی هستم ولی یک از هزارانم (با صدای پویا)

چقد دلم فصل بهارو دوست داشت

مجنونانه باید زیستن!

مریض ,تو ,خدا ,رو ,ها ,عهدیه ,بی تو ,سازی و ,غم بگریانم ,یا هر ,که ممکنه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وب چرخی orstigetdi lighmonmoicom مدرسه اکچوئری Anna's receptions viepoteti تکنولوژی ربات های اینستاگرام قیمت لوله پلی اتیلن دانلود آهنگ شاد جدید سرویس ذهن