محل تبلیغات شما
امان از بی تدبیری خواص! لعنت بهشون با این مصلحت اندیشی و دروغ گویی بی پایان و عدم مدیریت بحران شون!

شیفتای این روزهای من لانگ (صبح و عصر) آفه! تجهیزات خیلی کمه! هرروز مریض مشکوک به کرونا داریم. ماسک فیلتردار نداریم! ماسک ساده یکبار مصرف برای هر شیفت یکی میدن به هر پرستار. لباس مخصوص و یا حداقل گان یکبار مصرف که قحطی شده.
دیروز برای دو مریض مشکوک کرونا بستری در بخش که هنوز جواب تست تشخیصشون نیومده، کد خورد.  CPRشدن و هردو فوت کردن. همکارای کد ۹۹ از چند بخش مختلف، بدون ماسک و دستکش و عینک بالای سر این مریضها بودن! اونوقت تو مجلس از ما بهترون پک بهداشتی ماسک و دپت توزیع میکنن.
منو یک همکار دیگه م از دیروز ظهر که شیفت بودیم احساس سوزش و خشکی در گلو داریم.
باز هم میگم لعنت بهشون که جون مردم، پشیزی ارزش نداره برای این بی وجدانها! ایییین همه ادم رو، باااااااز هم فدای مصلحت خودشون کردن! توف. لنت.
اگه مُردم به گوششون برسونید!

قطره بارانم! من یکی هستم ولی یک از هزارانم (با صدای پویا)

چقد دلم فصل بهارو دوست داشت

مجنونانه باید زیستن!

ماسک ,بی ,داریم ,هم ,مشکوک ,کد ,مریض مشکوک ,ماسک و ,یکبار مصرف ,لعنت بهشون ,دیگه م

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات و بازاریابی نسل برتر | تلفن سانترال,سانترال پاناسونیک,ویپ,مرکز تلفن,الستیکس خوش ییلاق طلبه ظرفشور Bob's receptions اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها اقتصاد اسلامی Karen's receptions dilrelinjunc tingsnowomar