محل تبلیغات شما
سلام
داشتم به سالهای اخیر عمرم همین حوالی سال، مهر ماه فکر میکردم.
تا قبل ۹۰ که دانش اموز بودم، مهر ماه پر از شور و شوق مدرسه و کتاب دفترو دوستای شنگول مدرسه بود، چیزی از گذر زندگی نفهمیدم! مث باد به شادی و شیطنت گذشت.
۴ سال بعد هم ورود به دانشگاه و دیدن عمق فاجعه که چقد بال و پر م بعنوان یک دختر! بسته اس! با این وجود باز هم فعالیت فرهنگی دانشجویی مو داشتم!
سال ۹۴ با فارغ التحصیل شدنم، مهر ماه و قبل و بعدش به شدت افسرده و بیکار و در انتظار طرح بودم! 
 همون سال بالاخره طرحم شرو شد و دوران شاد و خرم چست و چابک نرم و نازک طرح مثل باد میگذشت.
مهر ۹۶ نگران و خوشحال از تمدید ۵ ماهه طرح!
و در نهایت پایان طرح و حس غم انگیز بیکاری و فاز دپرسی
مهر ۹۷ تو یه بیمارستان خصوصی خیریه تهران مشغول ب کاربودم و در حسرت یه بیمارستان عالی تر، دونه دونه بیمارستانای تهرون رو سر میزدم!
مهر ۹۷ هم شادی مهاجرت از شهر کوچیک بود! هم غم غربت و هم سرخوردگی از بیمارستان های تاپی که انتظارشو نداشتم را م ندن
و مهر 98 سرشار از امید و ارزوهای نو! درحالی که استخدم پیمانی تامین شدم و امنیت شغلی دارم، به روزهای روشن و اهداف بزرگتر فکر میکنم.تهران تاثیرات مثبتی داشته، از اون حس محدودیت دانشجویی خبری نیس پرنده ای هستم پرو بال گشوده پیش به سوی آرمانهای اما.م

برای شما هم شادکامی و بهروزی ارزو میکنم

قطره بارانم! من یکی هستم ولی یک از هزارانم (با صدای پویا)

چقد دلم فصل بهارو دوست داشت

مجنونانه باید زیستن!

هم ,مهر ,طرح ,بیمارستان ,سال ,بال ,و در ,مهر ماه ,یه بیمارستان ,کی میایی ,طرح و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

B I A 2 R A P 9 8 السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها Letitia's game یگان موزیک - دانلود آهنگ جدید Tabligh in English masipibet meosadesa پارک های جنگلی دزفول free-gifts wundchehalgu